O blogu

Kim jestem i dlaczego chcę Ci pokazać jak zarabiać na własnej stronie www?

Cześć! Jestem Sławek. Jestem ojcem, mężem i głową rodziny po trzydziestce przed czterdziestką. Na co dzień doradzam kilku znanym markom w zagadnieniach związanych z e-Commercem, a także wspieram je w działaniach developerskich. W 2019 roku zakończyłem pracę na etacie. Od tamtej pory spełniam się jako freelancer przedsiębiorca i prowadzę własną agencję digitalową: Why So? Sp. z o.o. Ten blog o zarabianiu na stronie Internetowej to podsumowanie moich przemyśleń, a także miejsce, w którym dzielę się swoim doświadczeniem.

Dlaczego blog o zarabianiu?

W styczniu 2022 roku minęło dokładnie 14 lat od kiedy zakochałem się w możliwościach jakie niesie ze sobą projektowanie stron Internetowych. W kolejnych latach rozwijałem swoje umiejętności, stopniowo zamieniając je w pasję. Moja zawodowa kariera to kilkadziesiąt ciekawych i przelotnych romansów z tworzeniem portali, sklepów, blogów czy też dedykowanych i skrojonych indywidualnie rozwiązań. Poświęciłem setki godzin pracy nad stronami moich klientów, aż dotarłem do punktu, w którym zacząłem tworzyć własne, zarabiające strony. Był to punkt zwrotny, gdyż nie tylko mogłem lepiej optymalizować swój czas, ale zacząłem budować swój biznes pasywny. Ten blog o zarabianiu to miejsce, w którym będę chciał podzielić się z Tobą moimi spostrzeżeniami na temat różnych, sprawdzonych przeze mnie sposobów na monetyzację własnej strony Internetowej.

Dla kogo jest ten blog o zarabianiu?

Blog zarabiajnastronie.pl jest takim miejscem w sieci, w którym możesz zatrzymać się na dłużej, odpocząć przy kawie i przy okazji dowiedzieć się rzeczy ciekawych, ale też praktycznych. Nie ważne na jakim poziomie zaawansowania jesteś i czy dopiero wchodzisz w świat zarabiania, czy też szukasz lepszej optymalizacji dla swojego serwisu. Zaryzykuję stwierdzenie, że każdy z czytelników bloga znajdzie tu informacje po jakie przyszedł.

 

Zarabianie na stronie. Jak zarabiać prowadząc stronę www.

Co znajdziesz na blogu?

Z założenia ten blog o zarabianiu ma być stroną o dużej wartości merytorycznej, przekazanej jednak w przystępny i czytelny sposób. Dzięki artykułom zawartym na zarabiajnastronie.pl:

Poznasz czym jest afiliacja
Poznasz jak najlepiej przełożyć ruch na Twojej stronie na realne złotówki
Pokażę Ci jak przystępować do programów partnerskich
Znajdziesz źródła inspiracji do jeszcze lepszego wykorzystania tego, co już masz
Przekonasz się, że większość rozwiązań możesz wdrożyć sam, bez konieczności zatrudniania firmy zewnętrznej
Poznasz moją opinię na tematy związane z branżą Internetową, w tym również takie lifestylowe
Wymienisz się spostrzeżeniami z innymi czytelnikami komentując wybrane tematy

porada zarabiaj na stronie

Na blogu znajdziesz też linki do innych stron i będzie ich raczej całkiem sporo. Niektóre z nich mogą być linkami afiliacyjnymi. Jeżeli klikniesz w taki link i na przykład zakupisz prezentowaną tam usługę, to jest szansa iż otrzymam z takiej transakcji jakiś tak zwany procent. Nie musisz jednak tego robić. Możesz najpierw skopiować link do przeglądarki, a następnie usunąć część śledzącą z adresu URL.

Dlaczego tworzę blog o zarabianiu poprzez stronę www?

Zdecydowałem się powołać do życia blog zarabiajnastronie.pl z dwóch powodów. Pierwszy – lubię dzielić się wiedzą. Pomogłem w swoim życiu kilku blogerom i właścicielom mniejszych Internetowych biznesów. Feedback jaki od nich otrzymałem był nie tylko miłym doświadczeniem, ale też położył podwaliny pod rozważania o własnym blogu. Po drugie – lubię, wręcz uwielbiam pisać i przelewać to co jest ukryte w mojej głowie na papier. W tym jednak przypadku – na tego bloga. Staram się w życiu dążyć do sytuacji win-win. Mam głębokie przekonanie, że ten blog o zarabianiu będzie tego najlepszym przykładem.

Dziękuję, że tu zajrzałeś!
Zapraszam do przeczytania najnowszych artykułów.

Wszystkiego dobrego!
Sławek

Komentarze są wyłączone.

Next Article:

0 %