Zarabianie w Internecie

Zgarnij 25 złotych od Allegro. To bardzo proste. Polecaj Allegro Pay.

Cześć!

Na początku aktualizacja! Mamy Styczeń 2024 roku, a promocja Polecaj Allegro Pay jest nadal aktywna. Sprawdź poniższy artykuł aby poznać warunki programu, a także informacje o przysługujących Ci nagrodach.

W dzisiejszym wpisie chciałem pokazać Ci bardzo łatwy sposób na darmowe 25 złotych od Allegro. Nie do końca otrzymasz gotówkę lub przelew na Twoje konto bankowe, za to otrzymasz wirtualne monety. Każda z nich to równowartość 1 złotówki. Monety możesz wymienić na kupon rabatowy, dzięki któremu obniżysz cenę swoich zakupów.

Allegro nikomu przedstawiać nie trzeba, toteż nie będę przedstawiał ani samej marki, ani tego co platforma oferuje. To czym chcę się z Tobą podzielić to swego rodzaju Program Partnerski, jaki serwis przygotował dla swoich dotychczasowych i nowych klientów.

Jeżeli robisz zakupy  w Allegro z pewnością nie raz zauważyłeś, że jedną z metod płatności jakie możesz wybrać jest Allegro Pay. Mówiąc najprościej, Allergo Pay to system finansowania zakupów przez platformę. Na start możesz otrzymać do dyspozycji środki w kwocie nawet 4200 złotych, a docelowo nawet 6900 złotych. Możesz również odroczyć płatność za zakupy o miesiąc lub dwa miesiące, czyli nie poniesiesz żadnych kosztów, płacąc za zakupy później. Jeżeli natomiast kupujesz coś droższego i potrzebujesz więcej czasu na spłatę, możesz rozbić kwotę na raty i spłacać je w miesięcznych odstępach. Sam osobiście korzystam z Allegro Pay praktycznie od chwili, w której program został wdrożony. Moje osobiste odczucia – super sprawa. Pełna automatyzacja i kontrola nad swoimi środkami w każdym momencie pozwala na dużą elastyczność.

25 złotych od Allegro

Allegro daje teraz swoim klientom możliwość polecania tego programu, a nagroda jest naprawdę ciekawa i łatwa do zdobycia.

Wystarczy, że zaprosisz do programu znajomych. Muszą się oni zarejestrować linkiem, który Allegro wygeneruje specjalnie dla Ciebie. Po rejestracji z Twojego linku Ty jako polecający otrzymasz w nagrodę 25 monet, a nowy klient otrzyma 25 monet jako bonus powitalny. Tak po prostu. Możesz polecić program maksymalnie dziesięciu osobom co oznacza, iż możesz otrzymać w ramach nagrody maksymalnie 250 monet, wymiennych na 250 złotych.

Jeżeli masz swojego Bloga lub brylujesz w social media albo po prostu masz zainteresowanych w rodzinie lub wśród znajomych – działaj i dłużej nie czekaj. Za 250 złotych można kupić sobie na Allegro coś naprawdę fajnego ?

> Kliknij w ten link < aby dołączyć do programu.

Podsumowanie

A dla tych, którym nie chciało się czytać artykułu, skrócona instrukcja:

  1. > Dołącz < do programu Allegro Pay
  2. Odbierz swoje 25 monet. Informacje o przyznaniu monet znajdziesz na swoim koncie Allegro.
  3. Odbierz swój link polecający i zaproś znajomych aby mogli oni uczestniczyć w programie.
  4. Za każdego znajomego otrzymasz kolejne 25 monet na swoje konto w Programie.
  5. Maksymalnie możesz polecić Program 10 osobom czyli zdobyć możesz nie więcej niż 250 monet.
  6. Wymień monety na kupon rabatowy i obniż wartość swojego koszyka. 1 moneta = 1 zł.
  7. Zrób darmowe zakupy o wartości 250 złotych aby cieszyć się fajnymi rzeczami.

PS1. To nie jest sponsorowany artykuł, ale zawiera linki afiliacyjne. Dołączając do programu z mojego linku sprawisz, że podzielimy się nagrodą.

PS2. Jeżeli interesujesz się Programami Partnerskimi sprawdź ten wpis. Przygotowałem tam dla Ciebie listę sklepów i platform, które chętnie dzielą się prowizją w zamian za polecenie. Wpadnij i znajdź program dla siebie.

Wszystkiego dobrego,

Sławek

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Article:

0 %